Hlavní strana

Uzavření MŠ v době letních prázdnin

Mateřská škola bude v době od 27.7. 2020 do 21.8.2020 uzavřena. V době od 1.7. 2020 do 24.7.2020 bude otevřena pro své vlastní děti a pro děti z MŠ Halasova. V době uzavření naší MŠ mohou děti navštěvovat MŠ Halasova. Žádosti o přeložení budou k dispozici od  května na modré třídě.

Jarní prázdniny

V době jarních prázdnin /od 24.2. do 28.2./ bude provoz MŠ omezen pouze na dvě třídy. Odpadá bruslení i výuka anglického jazyka. Děkujeme za pochopení.

PLACENÍ stravného a poplatků únor 2020

Placení stravného a poplatků  únor 2020

Angličtina není dřina

Od října byla na MŠ zahájena výuka anglického jazyka pod záštitou Mgr. Lenky Teturové. Výuka probíhá hravou formou, dle nejnovějších celosvětových trendů v rámci jazykového vzdělávání dětí.

Projekt na podporu inkluzivního/společného vzdělávání

Platba za školku na š.r. 2019/2020

Způsob placení poplatků a stravného v MŠ

MAS a MAP