Provoz MŠ ve školním roce 2022/23

Vítáme Vás všechny v novém školním roce , přejeme vám úspěšný start a co nejméně slziček dětí, ale i maminek.                                                                           Vstup do budovy je možný pouze za použití čipu nebo pomoci zvonku . Čipy si můžete od 1. září vyzvednout v kanceláři u účetní. Záloha na čip je 100,-Kč. Při ukončení docházky vám bude záloha vrácena.  Můžete si vzít 2 čipy, v případě potřeby ještě jeden. Bližší informace jsou upřesněny v samostatném dokumentu nebo  se můžete informovat u učitelky na třídě.                                                                                                                        Poplatky v tomto školním roce budou 550,- Kč. Stravné bude 34,-Kč, pro děti s odkladem  ŠD 37,-Kč. Informace k placení máte v dokumentu zvlášť /inkasem nebo převodem/.

Počty dětí ve třídách:

Zelená třída: 23 dětí – paní učitelky  Barbora Lakatošová , Jana Smoláková                 Ivana Marešová – školní asistent+ učitelka 

Žlutá třída:  27 dětí – paní učitelky Dana Humpálová, Irena Peroutková

Modrá třída:  27 dětí – paní učitelka  Jana Létalová, ředitelka Hana Patočková            Bc. Hana Polončiková

                                   Co potřebuje dítě do MŠ:

  • Plastový hrníček na pití
  • Bačkorky ne pantofle
  • Hřebínek
  • Pohodlné oblečení do třídy
  • Oblečení na pobyt venku, které mohou ušpinit
  • Boty na zahradu /staré botasky, holinky/
  • Pyžamo na spinkání
  • Oblíbený plyšáček, aby si dítě lépe zvyklo

 Prosíme o podepsání nebo označení věcí, u kterých je to možné.

 

Bližší  informace se dozvíte v září na třídních schůzkách.